לתיאום פעילות הדרכה או פגישה אישית - 050-4695169
צרו איתי קשר
לתיאום פעילות או פגישה
חייגו - 04-8555687

צור קשר

... טוען ...

בחירת פעילות

סמנו את הפרטים הידועים לגבי הנושא המבוקש והפעילות המיועדת ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה מותאמת
תקשורת וניהול קשוב
ניהול ובניית צוות
אפקטיביות אישית וניהול זמן
התמודדות עם לחץ וריבוי משימות
מוטיבציה ומחויבות (Engagement)
דיבור מול קהל (כישורי פרזנטציה)
ניהול בינלאומי
שיפור איכות השירות
יצירתיות וחדשנות
ניהול שינוי ארגוני
ניהול פרויקטים
תפיסת תפקיד המנהל
ניהול פרויקטים | Skills פיתוח מנהלים
 • יצירת קשר
 • ...Loading...

ניהול פרויקטים

להיות מנהל פרויקט אינו דבר של מה בכך. מנהל פרויקט נדרש להיות איש מקצוע בעל כישורים רבים, מקצועיים ואישיים, ונושא באחריות להצלחת הפרויקט. גם המנוסים מבין אלה העוסקים בפועל בניהול פרויקטים, מן הראוי שימשיכו להשתלם בתחום, שכן האתגרים גדולים והמשימה לעולם אינה פשוטה.
תחום ניהול הפרויקטים נחלק לשניים: יסודות הליבה של המקצוע, הכוללים מתודולוגיות לניהול פרויקטים וכלים מלווים, לצד עולם הניהול והתקשורת ה'רך', הכולל שלל מיומנויות וכישורים.

רקע

קורס זה מבוסס על הספר "להיות מנהל פרויקט" והוא מתווה דרך ומסביר בגובה העיניים כיצד להיות מנהלי פרויקט הלכה למעשה. כל פרויקט שהוא. בכל גודל ובכל עולם תוכן. נתמקד בליבה, נעסוק בַעיקר ובפרקטיקה ונציע שלל כלים מלווים, ייחודים ופשוטים לשימוש קל ומידי. נלמד כיצד להתמודד עם הפרדוקס הראשון בניהול פרויקטים הנובע מרמת הוודאות הנמוכה המאפיינת אותם; נלמד מהי אשליית הזמן המבוזבז וכיצד להתחמק ממלכודת התכנון המדומה, וכן נלמד כיצד לצעוד בנעליו של מנהל פרויקט מצליח.
הקורס מבוסס על יסודות הליבה של המקצוע: תכנון הפרויקט, בקרת הפרויקט והתקשורת בפרויקט והוא מלווה בכלים שימושיים ליישום קל ומידי. בנוסף, נלמד כיצד לתכנן, לבקר ולתקשר פרויקט באמצעות תוכנת MS-Project לניהול פרויקטים, לצד כל אחד מהנושאים הנלמדים בקורס.

עוד
מה בקורס

מבוא לניהול פרויקטים
היכרות עם המושגים בעולם ניהול הפרויקטים. הבנת היסודות של המקצוע. מהו פרויקט? מיהו מנהל הפרויקט? מיהם בעלי העניין בפרויקט? מהם האילוצים בפרויקט והגורמים הקריטיים להצלחתו?
תכנון ראשוני
זיהוי הצורך בפרויקט והוכחת נחיצות וכדאיות ביצוע הפרויקט, הגדרת מטרות הפרויקט, קביעת סדרי עדיפות בפרויקט, זיהוי בעלי העניין בפרויקט, תכנון מחזור חיי הפרויקט, פיתוח מבנה תכולת והערכות גסות, זיהוי ראשוני של סיכונים בפרויקט. (WBS) עבודה לפרויקט.
תכנון מפורט
תכנון מפורט של תכולת הפרויקט, המשאבים בפרויקט ותזמון הפרויקט. פירוק העבודה למשימות, זיהוי קשרים בין משימות וקביעת ואילוצים, שיטות להערכת העבודה והמשך של משימות בפרויקט,
תכנון וניהול הממשקים בפרויקט בין הגורמים במעורבים בפרויקט, פיתוח תוכנית ניהול סיכונים, ניהול "לוח מנהל פרויקט".
בקרות בפרויקט
תכנון וביצוע בקרות שוטפות בפרויקט, בקרות תקופתיות ובקרות מיוחדות. קביעת סוגי הבקרות הדרושות בפרויקט, עוצמתן ושכיחותן ובהן, בקרת לו"ז, תקציב, משימות תקועות, שינויים בפרויקט,
בקרת שערים בפרויקט, ביצוע תחקיר והפקת לקחים.
תקשורת בפרויקט
ניהול התקשורת הפורמלית הסדורה, המתקיימת בדרכים הישירות והסלולות של הפרויקט והתקשורת הבלתי פורמלית המתקיימת בדרכים העקיפות וב"דרכי העפר" שלו. ניהול הפגישות בפרויקט והגשת דוחות חיוניים.

ניהול פרויקט בפרוג'קט
תכנון בסיסי, תכנון מפורט, מעקב ובקרה, עיצוב ודיווח באמצעות תוכנת פרוג'קט לניהול

עוד
קהל יעד
 • מנהלי פרויקטים
 • חברי צוות פרויקט
 • כל מי שמעורב בפרויקט בעולם תוכן כלשהו

עוד
פרטים נוספים

משך הקורס - 56 ש"א

ניתן לשלב בקורס גם את מתודולגית ה- PMBOK או ה- Agile וכן מיומנויות רכות הדרושות למנהל הפרויקט בביצוע תפקידו

עוד
פרטי המרצה:
דניאל ציטר, חמוטל וייס

דניאל ציטר - מהנדס תעו"נ ומוסמך PMP מטעם ארגון הגג העולמי ה-PMI. המומחיות שלי היא לסייע לארגונים לשפר את עולם ניהול הפרויקטים בחברה, ובכך לסייע לשורת הרווח בארגון. ארגונים שבוחרים לעבוד איתי מצליחים לשפר את שורת הרווח דרך מיקוד ברור יותר בדברים שבאמת מסייעים לכך מעולם ניהול הפרויקטים. 

חמוטל וייס - אני יזמית בלב ובנשמה ומנהלת פרויקטים בכל רמ"ח אבריי. כבר שנים רבות שאני מכשירה מנהלי פרויקטים לתפקיד המאתגר של ניהול פרויקטים מתוך תשוקה אמיתית לתחום. אני מאמינה שצריך ואפשר לנהל פרויקטים טוב יותר! יחד עם דניאל ציטר כתבתי ספר ייחודי בנושא ולצידו שלל כלים נוחים ופשוטים ליישום. באמצעות כלים אלו, אני משפרת את סיכויי ההצלחה של פרויקטים ומבטיחה, יותר תוצאות באותם משאבים.

עוד
שתפו ב -
יצירת קשר
 • ...Loading...
לקוחות ממליצים
לכל ההמלצות
 • שלומי בן קמחי
  שלומי בן קמחי
  מנהל ייצור שטראוס מים